Serdecznie dziękujemy

Mamusi Karoliny z grupy "Ufoludki",

Rodzicom Marceliny z grupy "Marsjanie",

Mamusi Aleksandra i Julki z grupy "Słoneczka"

oraz Mamusi Antosia z grupy "Gwiazdki"

za pomoc w organizacji Mikołajkowych upominków!

Każde przedsięwzięcie, które wnosi w życie dziecka

uśmiech i zadowolenie jest bezcenne!

DZIĘKUJEMY!

Dyrektor Przedszkola składa Rodzicom serdeczne podziękowania za bezinteresowną pomoc i całoroczne zaangażowanie w życie naszej placówki. Dziękuję za współpracę Radzie Rodziców.

Szczególne podziękowania pragnę złożyć Przewodniczącemu Rady Rodziców                  Pani Skarbnik za wsparcie, życzliwość i ogromny dar serca.

Jesteście Państwo nieodzownymi partnerami przedszkola w wychowaniu dzieci.      Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu możemy realizować nasze cele i zamierzenia, tworzyć klimat wzajemnej życzliwości i współpracy.

Dziękujemy za zrozumienie, wytrwałość i cierpliwość.

Jolanta Tomczak

Dyrektor przedszkola