CZŁONKOWIE RADY DANE DO PRZELEWU KOMUNIKATY

Sekretarz:  Katarzyna

katarzyna-dziubinska@wp.pl

Kontakt:
Zachęcamy Państwa do współpracy z nami na rzecz przedszkola – jesteśmy otwarci na każdą Państwa inicjatywę i sugestie. Prosimy kontaktować się z nami drogą mailową.
l

Zadaniem i celem Rady Rodziców jest jak najlepsze reprezentowanie interesów dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, a co za tym idzie ścisła współpraca z dyrekcją i nauczycielami.

Wspieramy przedszkole naszą obecnością i zaangażowaniem w różnego rodzaju akcje, jak również finansowo.

Pragniemy wytłumaczyć i zapewnić, że wszystkie Państwa pieniądze są przeznaczone w całości dla naszych dzieci. Pamietajmy o tym  podejmując decyzję o wpłacie określonej kwoty.

W tym roku będą to, podobnie do lat poprzednich: teatrzyki, warsztaty,  prezenty z okazji Mikołajek, Dnia Dziecka, zakończenia roku szkolnego i przedszkola, woda do picia, wycieczki itp.