CZŁONKOWIE RADY DANE DO PRZELEWU KOMUNIKATY

mk.zielinski@gmail.com

Sekretarz: Agnieszka Grabińska

Szanowni Rodzice,

zadaniem i celem Rady Rodziców jest jak najlepsze reprezentowanie interesów dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, a co za tym idzie ścisła współpraca z dyrekcją i nauczycielami.

Wspieramy przedszkole naszą obecnością i zaangażowaniem w różnego rodzaju akcje, jak również finansowo.

Pragniemy wytłumaczyć i zapewnić, że wszystkie Państwa pieniądze są przeznaczone w całości dla naszych dzieci. Pamietajmy o tym  podejmując decyzję o wpłacie określonej kwoty.

W zakładce komunikaty mogą Państwo znaleźć bieżące informacje z działalności Rady Rodziców.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania co do naszej działalności lub nowe pomysły do zrealizowania przez Radę Rodziców zapraszamy do współpracy – jesteśmy otwarci na każdą inicjatywę i sugestie.

Prosimy kontaktować się z nami drogą mailową.

Z  wyrazami szacunku