CZŁONKOWIE RADY DANE DO PRZELEWU KOMUNIKATY

KOMUNIKATY

Uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat na rzecz Rady Rodziców naszego przedszkola.

Te fundusze ZAWSZE WRACAJĄ DO NASZYCH DZIECI!

Wsparcie naszego przedszkola ze strony rodziców jest nieocenione i znacząco może poprawić jego działanie, a przede wszystkim wspomagać rozwój
 i zainteresowania naszych dzieci.

Termin wpłacania pierwszej raty - 31.10.2021

Termin wpłacania drugiej raty- 31.01.2022

PREZYDIUM RADY RODZICÓW

SZANOWNI RODZICE

chciałabym po raz kolejny prosić o dokonywanie wpłat zadeklarowanych na fundusz Rady Rodziców oraz dodatkowych 30.00zł przeznaczonych na teatrzyki.

Rada Rodziców do tej pory wykorzystywała powierzone pieniądze dla dobra wszystkich dzieci,nie biorąc pod uwage czy rodzice dokonali wpłat czy też nie.

Brak wpłat spowoduje ,że zmuszeni zostaniemy do zaprzestania organizacji atrakcji dla dziecitakich jak teatrzyki czy upominki z okazji świąt takich jak Mikołaj, Dzień Dziecka , czy zajączek.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Ewelina