CZŁONKOWIE RADY DANE DO PRZELEWU KOMUNIKATY

KOMUNIKATY

Szanowni Rodzice,

chciałabym w imieniu Rady Rodziców Naszego Przedszkola prosić gorąco o dokonywanie wpłat zadeklarowanych na fundusz Rady Rodziców oraz dodatkowych 30 zł przeznaczonych na teatrzyki. Wpłacone przez Państwa pieniądze są wykorzystywane dla dobra wszystkich dzieci uczęszczających do przedszkola.

W roku ubiegłym ze zgromadzonych dzięki Państwa hojności składkom, Rada Rodziców między innymi dofinansowywała wodę do picia oraz fundowała prezenty dla dzieci z okazji 6 grudnia, Świąt Wielkanocnych, Dnia Dziecka oraz upominki dla absolwentów placówki. Wszystkie wydatki Rady Rodziców za rok szkolny 2021/2022 zostały skontrolowane przez Komisję Rewizyjną, która stwierdziła w swoim protokole, że działalność finansowa była prowadzona prawidłowo pod względem rachunkowym i merytorycznym. Rozliczenie wydatków może oczywiście zostać  Państwu udostępnione w każdej chwili.

W bieżącym roku szkolnym Rada Rodziców już podjęła uchwałę o dofinansowaniu zakupu wody oraz materiałów papierniczych niezbędnych do prowadzenia zajęć. Planujemy także,  jak w poprzednich latach zakup upominków z okazji ww. świąt.

Zdaję sobie sprawę, że deklarowana kwota dla wielu z rodziców może być znacząca oraz, że w budżecie domowym jest wiele innych potrzeb, dlatego też składkę na fundusz Rady Rodziców można rozłożyć na dwie raty.

Działania poprawiające jakość i warunki edukacji Naszych dzieci wymagają znacznych nakładów finansowych. Intensywnie poszukujemy innych źródeł ich finansowania, ale obecnie to Nasze składki stanowią podstawę działań Rady Rodziców, dlatego serdecznie proszę o dokonywanie wpłaty na fundusz Rady Rodziców na  konto bankowe nr:  79 1240 2959 1111 0010 8499 0870 (PEKAO II O. w Katowicach Nazwa i adres: Rada Rodziców przy miejskim Przedszkolu nr 74, Roździeńskiego 96, 40-203 Katowice).

Pragniemy wytłumaczyć i zapewnić, że wszystkie wpłacone pieniądze i tak wrócą w całości do naszych dzieci, sprawiając im przy tym ogromną radość. Zatem pamietajmy o tym podejmując decyzję o wpłacie określonej kwoty.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania co do naszej działalności lub nowe pomysły do zrealizowania przez Radę Rodziców zapraszamy do współpracy – jesteśmy otwarci na każdą inicjatywę i sugestie. Prosimy kontaktować się z nami drogą mailową.

Z  wyrazami szacunku

Ewelina Włodarczyk - Przewodnicząca Rady Rodziców